MFK Goral Stará Ľubovňa - Tatran Prešov 0:4 (0:1)
Góly: 8. Piter-Bučko, 60. Kobylík (z 11 m), 64. Belejík, 83. Čep
ŽK: 15. Čomič, 78. Štrbac - 36. Krohmer, 62. Piter-Bučko
rozhodovali: Fajčík - Rendko, Bobko
2460 divákov

Hosta začali útočne, čo v 8. minúte po rohovom kope zužitkovali na strelenie prvého gólu. Povzbudení úspechom využívali svoje skúsenosti najmä v zakončovaní a štandardných situáciách. Domáci boli blízko k vyrovnaniu v 22. minúte, keď sa po peknej krídelnej akcii k zakončeniu dostal Dlugoš, ale pozorný Buchta jeho strelu na dvakrát zneškodnil. Druhý polčas bol vyrovnaný až do 60. minúty, keď hlavný rozhodca daroval hosťom vymyslený pokutový kop a Kobylík ho premenil. Deprimovaní domáci v 65. minúte vyrobili v obrane Pavlišinom hrubú chybu a tú využil Belejík na 3:0. V 84. minúte hostia po zahraní rohového kopu Čepom prekonali domáceho brankára Vaška. V nadstavenom čase mohol dať čestný gól Renčko po centri Maďaríka, ale jeho hlavička skončila tesne vedľa.

HFC Humenné - MFK Košice "B" 1:3 (1:0)
Góly: 41. Hricov - 54. K. Kuzma, 81. Radoslav Šimko (vl. ), 85. D. Škutka
ŽK: 70. Mikulanin - 12. K. Kuzma, 36. Lišivka, 79. L. Janič
rozhodovali: Straka - Schmidt, Klovanič
660 divákov

Vo východniarskom derby sa mladí Košičania predstavili ako behavý celok, hrali kolektívne a brankár Matkobiš musel v troch prípadoch ukázať svoj reflex. Prvá vážna humenská šanca sa naskytla v 41. min, keď Hricov využil priamy kop z hranice šestnástky. Po obrátke hostia pokračovali v aktivite a zásluhou Gajdoša, ktorý najprv prihral Kuzmovi na vyrovnávajúci gól a v 81. min donútil tiesneného Šimka napnúť vlastnú sieť, otočil vývoj. Tretí košický gól od žrde do siete bol pre Humenčanov dopitím kalichu horkosti do dna.